Дизайн інтер'єра та handmade від Ірини Стрелко

Будиночки для котів

аксесуар для домашніх тваринБудиночки для котів виготовляються з 100% шерсті. Запах овечої шерсті розбурхує котика і викликає активний інтерес до будиночка: кіт забирається всередину шукає звіра, не знаходить, вибігає назовні і так до безкінечності. Врешті-решт втома бере своє і котик засинає в теплому і затишному будиночку, згорнувшись клубком або виставивши назовні хвіст або лапу.Будинок можна розглядати і як іграшку для кішки і як одяг для тварин і як місце для притулку. Тільки цей одяг тварина одягає на себе за власним бажанням. Позитивні емоції, гра і натуральна шерсть, що дає тепло- усе це в сукупності сприяє здоров'ю і продовженню життя вашої тварини. Для елітної тварини, яка, як правило усе життя знаходиться в замкнутому просторі вашого житла- будинок для кота не є розкішшю, а просто необхідний аксесуар для породистих домашніх тварин.

Окрім усього іншого, будиночок для кота є елементом інтер'єру вашого житла. Дизайн будиночка може бути вирішений в контексті дизайну інтер'єру.

На дизайн будинку для кота великий вплив робить розмір і характер самої тварини. Можливе виготовлення будинку для елітних парних тварин. Будиночок для двох дозволяє тваринам "ходити у гості" і в той же час дає можливість усамітниться кожному у своєму закуті. Усі нюанси, особливості в обов'язковому порядку обмовляються і враховуються перед виконанням замовлення.Создан 23 авг 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником